infomaza - FAQ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania
Kto i po co tworzy infomazę?
Prosimy zajrzeć na stronę O nas
Jak można dopisać się do Państwa bazy?
Prosimy wypełnić formularz wpisowy
Mój wpis znajduje się już w Państwa serwisie. Czy żeby zaktualizować numer telefonu muszę wypełnić formularz jeszcze raz?
Nie, nie trzeba wypełniać ponownie formularza wpisowego. Wystarczy zmienione dane przesłać mailem (na adres: biuro@infomaza.bielsko.pl), najlepiej w formie "jest..." - "powinno być..." lub skorzystać z formularza błędów/aktualizacji naszego serwisu.
Czy można samodzielnie zmieniać informacje dotyczące własnego wpisu?
Samodzielna administracja danymi nie jest możliwa. Prosimy przesłać zmienione dane mailem (biuro@infomaza.bielsko.pl) lub skorzystać z formularza błędów/aktualizacji albo formularza kontaktowego naszego serwisu.
Czy wpis do infomazy jest bezpłatny?
Był bezpłatny od kwietnia 2001 roku do początku listopada 2022 roku, czyli ponad 21 lat. Od 5.11.2022 podstawowy wpis zawierający wszystkie najważniejsze informacje o firmie (takie jak: nazwa, adres, telefony, godziny otwarcia, profil działalności, link internetowy) kosztuje jednorazowo 20 zł + VAT i będzie wyświetlany tak długo jak długo będzie istniał serwis.
Czy można wpisać w informacjach dodatkowych formularza wpisowego, że nasze usługi są najtańsze?
Wpisać można ;-), ale taka informacja jest przez nas traktowana jako reklama i nie jest zamieszczana w podstawowym wpisie. Wszelkie informacje reklamowe zamieszczamy we wpisach reklamowych (zobacz tutaj)
Jak można zareklamować się w infomazie?
Możemy: zamieścić Państwa baner reklamowy (na jednej, kilku, lub wszystkich stronach serwisu), przesunąć Państwa wpis na samą górę danej strony tematycznej (wpis pozycjonowany) lub rozszerzyć go o dowolne elementy reklamowe (opis, grafika, zdjęcie). Zobacz szczegóły. Jesteśmy także otwarci na inne propozycje.
Witam. Kilka dni temu dopisałem się do działu... z firmą... . Mam pytanie kiedy wpis znajdzie się na stronie?
Staramy się wpisy umieszczać na bieżąco, niemniej może się zdarzyć kilkudniowe opóźnienie. Jeżeli wpis nie pojawi się w przeciągu 2 tygodni, to prosimy o kontakt mailowy.
Witam, proszę o podanie godziny o której podstawiany jest pociąg Pogoria jadący do Ełku, który odjeżdża o 20.48. Chciałabym wiedzieć od której on stoi na stacji.
;-) Wszystkie pytania dotyczące kursowania pociągów, autobusów, kolejek, itp. prosimy kierować do właściwych instytucji, chyba że dotyczy to błędu w podawanej przez nas godzinie np. odjazdu - wtedy oczywiście prosimy o informację do nas.
Dzień dobry, chciałam zapytać jaka jest cena biletu normalnego relacji Bielsko-Biała - Zakopane (odj. z BB 6.50) z góry dziękuje za informacje :)
j.w.