infomaza - FAQ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania
Kto i po co tworzy infomazę?
Prosimy zajrzeć na stronę O nas
Jak można dopisać się do Państwa bazy?
Prosimy wypełnić formularz wpisowy
Mój wpis znajduje się już w Państwa serwisie. Czy żeby zaktualizować numer telefonu muszę wypełnić formularz jeszcze raz?
Nie, nie trzeba wypełniać ponownie formularza wpisowego. Wystarczy zmienione dane przesłać mailem (na adres: biuro@infomaza.bielsko.pl), najlepiej w formie "jest..." - "powinno być..." lub skorzystać z formularza błędów/aktualizacji naszego serwisu.
Czy można samodzielnie zmieniać informacje dotyczące własnego wpisu?
Samodzielna administracja danymi nie jest możliwa. Prosimy przesłać zmienione dane mailem (biuro@infomaza.bielsko.pl) lub skorzystać z formularza błędów/aktualizacji albo formularza kontaktowego naszego serwisu.
Czy wpis do infomazy jest bezpłatny?
Tak. Podstawowy wpis zawierający wszystkie najważniejsze informacje o firmie (takie jak: nazwa, adres, telefony, godziny otwarcia, profil działalności, link internetowy) jest bezpłatny.
Czy można wpisać w informacjach dodatkowych formularza wpisowego, że nasze usługi są najtańsze?
Wpisać można ;-), ale taka informacja jest przez nas traktowana jako reklama i nie jest zamieszczana w bezpłatnym wpisie. Wszelkie informacje reklamowe zamieszczamy odpłatnie (zobacz tutaj)
Jak można zareklamować się w infomazie?
Możemy: zamieścić Państwa baner reklamowy (na jednej, kilku, lub wszystkich stronach serwisu), przesunąć Państwa wpis na samą górę danej strony tematycznej (wpis pozycjonowany) lub rozszerzyć go o dowolne elementy reklamowe (opis, grafika, zdjęcie). Zobacz szczegóły. Jesteśmy także otwarci na inne propozycje.
Witam. Kilka dni temu dopisałem się do działu... z firmą... . Mam pytanie kiedy wpis znajdzie się na stronie?
Staramy się wpisy umieszczać na bieżąco, niemniej może się zdarzyć kilku- a nawet kilkunastodniowe opóźnienie. Prosimy o cierpliwość...
Jeżeli wpis nie pojawi się w przeciągu 2-3 tygodni, to prosimy o ponowienie bądź kontakt mailowy.
Witam, proszę o podanie godziny o której podstawiany jest pociąg Pogoria jadący do Ełku, który odjeżdża o 20.48. Chciałabym wiedzieć od której on stoi na stacji.
;-) Wszystkie pytania dotyczące kursowania pociągów, autobusów, kolejek, itp. prosimy kierować do właściwych instytucji, chyba że dotyczy to błędu w podawanej przez nas godzinie np. odjazdu - wtedy oczywiście prosimy o informację do nas.
Dzień dobry, chciałam zapytać jaka jest cena biletu normalnego relacji Bielsko-Biała - Zakopane (odj. z BB 6.50) z góry dziękuje za informacje :)
j.w.