O nas INFOTECH

infomaza

Bielski serwis informacyjny 'infomaza' jest tworzony i redagowany przez firmę INFOTECH, która zajmuje się ponadto przetwarzaniem danych i usługami internetowymi.
Pomysł stworzenia 'infomazy' sięga lata 1999 roku, kiedy to została wymyślona nazwa serwisu, jego struktura i założenia działania. Ogrom pracy sprawił, że serwis pojawił się w sieci dopiero w kwietniu 2001 r., w czasie kiedy na rynku istniały już inne, lokalne portale. Bynajmniej nas to nie zniechęciło, bo mamy nadzieję, że inne zasady działania naszego serwisu pozwolą mu również zagościć w Państwa domach i firmach.
Cel powstania 'infomazy' jest oczywisty - pomoc Bielszczanom i osobom przyjezdnym w poruszaniu się w gąszczu informacji o naszym mieście i regionie. Ale czas płynie, wszystko się nieustannie zmienia i to, co było aktualne np. pół roku temu, dzisiaj jest już tylko wspomnieniem. Ogarnięcie tych zmian przez kilka osób nie jest fizycznie możliwe i stąd prośba do Państwa o pomoc przy aktualizowaniu zawartych na naszych stronach danych. Jedynie w ten sposób może powstać serwis informacyjny, który będzie aktualny i co za tym idzie przydatny dla większości z nas.
Zachęcamy również organizatorów wszelkich imprez do wysyłania nam swoich informacji.

Bezpłatne dopisanie firmy/podmiotu do serwisu jest możliwe poprzez formularz wpisowy.
Informacje o możliwościach reklamowych w serwisie infomaza.


Andrzej Mazanowski
biuro@infomaza.bielsko.pl