JAK KORZYSTAĆ Z SERWISU? FAQ NAPISZ DO NAS INDEX REKLAMA Dopisz się za darmo!  
infomaza Strona główna infomaza - O nas Dodaj do ulubionych

 
Serwis 'infomaza'

Wskazówki i informacje podstawowe

FAQ
 
  • Ułatwienia w poruszaniu się po serwisie i informacje ogólne

  • Powrót na stronę główną jest możliwy z każdej podstrony po kliknięciu na przycisk "Start" głównego menu lub po kliknięciu na żółte logo 'infomazy'.
  • Powrót na górę dowolnej podstrony jest możliwy po dwukrotnym kliknięciu w pustym miejscu na tej podstronie.
  • Wyszukiwanie w serwisie jest możliwe poprzez okienko wyszukiwarki na stronie głównej lub podstronę ze skróconym spisem zawartości serwisu (link "Index" na górze wszystkich stron lub odnośnik "Indeks stron" na dole po prawej stronie strony głównej)
    Po wyszukaniu podstrony z szukanym słowem - i by znaleźć dokładną lokalizację szukanej frazy na podstronie - można wspomóc się wyszukiwaniem wbudowanym w przeglądarkę internetową (klawisze Ctrl+F lub Edycja->Znajdź...).
  • Większość wpisów posiada w prawym dolnym rogu znak wykrzyknika   !   - jest to odnośnik do formularza raportowania błędów/aktualizacji. Jeżeli Państwo zauważycie jakiś błąd lub chcecie dokonać aktualizacji we wpisie, to prosimy z niego skorzystać.
  • Nawigacja w serwisie ma postać trójczłonową. Na żółto-złotym pasku obecnym na wszystkich stronach serwisu widoczne jest menu główne. Po wybraniu z menu głównego jednej z dostępnych kategorii pojawia się menu poziome z odnośnikami do podstron należących do tej kategorii. Ponadto na większości podstron dostępne jest menu boczne widoczne po lewej stronie. Menu boczne zawiera spis odnośników powiązanych tematycznie z daną podstroną, ale niekoniecznie z jednej kategorii oraz listę odnośników (w większości ułożonych alfabetycznie) do bieżącej podstrony.
    Oczywiście najpopularniejsze odnośniki są dostępne bezpośrednio ze strony głównej.

 
 
© 2000-2018 INFOTECH, Designed by LABMATIC Redakcja serwisu