infomaza - System newsów 

Wszystkie newsy

Lodowisko już czynne
wys: fx, akcept. admin 22.11.2023 Komentarzy: 0
Jest już czynne lodowisko w kompleksie sportowym Orlik przy ul. Piastowskiej, w Parku Słowackiego.

Sezonowe lodowisko w Parku Słowackiego ma 1000 m² i jest przykryte halą namiotową o wymiarach 45 m x 29 m. Do dyspozycji łyżwiarzy są ławeczki do zmiany obuwia, szafki na kłódkę oraz wypożyczalnia łyżew. Lodowisko działa od godz. 8.00 do 21.45 z kilkoma przerwami technicznymi.

Harmonogram, cennik oraz regulamin korzystania z lodowiska zainteresowani znajdą na stronie Bielsko-Bialskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Istnieje możliwość zakupu biletów przez sklep internetowy.

Na lodowisku co roku organizowane są m.in. warsztaty nauki jazdy na łyżwach dla dzieci i dorosłych, zawody oraz imprezy. Pierwsza z nich - Mikołaj na lodzie - już 6 grudnia (Mikołaj będzie miał dla dzieci niespodzianki).

W ferie zimowe, w ramach akcji Zima w mieście, zaplanowano karnawał na lodzie dla dzieci, a 14 lutego odbędą się Walentynki (ta impreza w poprzednim sezonie cieszyły się dużym zainteresowaniem dorosłych i młodzieży).

Od niedawna w hali lodowiska działa nowy zestaw nagłośnieniowy – zabawie na lodowisku towarzyszą utwory muzyczne zgłaszane przez bielskich amatorów łyżwiarstwa do BBOSiR-u.

Źródło: UM Bielsko-Biała


Komentarzy ( 0 )Skomentuj...