infomaza - System newsów 

Wszystkie newsy

E-sklep MZK
wys: fx, akcept. admin 20.11.2022 Komentarzy: 0
Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej uruchomił e-sklep, gdzie możliwy jest zakup biletów okresowych: 7-dniowych, 30-dniowych i miesięcznych. W przypadku biletów 30-dniowych pasażer ma możliwość indywidualnego wybrania okresu ważności takiego biletu w kalendarzu.

Zakupu biletu można dokonać z dowolnego urządzenia z dostępem do internetu, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. System jest w pełni bezpieczny i certyfikowany, a także - jakby nie było - ekologiczny. Bilety dostępne w e-sklepie są bowiem co do zasady elektroniczne i mogą być zapisane w telefonie w formie kodu QR lub przypisane do karty płatniczej pasażera w formie tokenu.

Aby kupić bilet w e-sklepie, należy założyć konto w systemie, a następnie dokonać opłaty wskazanego biletu kartą płatniczą, szybkimi płatnościami on-line lub BLIKiem.

Po prawidłowo przeprowadzonej transakcji pasażer otrzyma na podany przez siebie e-mail potwierdzenie zakupu biletu w formie pliku PDF z kodem QR.

E-sklep MZK to pierwszy z nowoczesnych produktów projektu poszerzającego ofertę przewoźnika i poprawiającego jakość oferowanych usług, który został oddany do użytku pasażerów bielskiej komunikacji miejskiej. Kolejny etap inwestycji zakończy się w pierwszym kwartale przyszłego roku, kiedy to na pokładzie autobusów MZK będzie można zakupić bilety elektroniczne w kasownikach mobilnych.

Źródło: Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej

Komentarzy ( 0 )Skomentuj...