Wszystkie newsy Rozpoczyna się FUNfest
 wysłany przez: fx, zaakceptowany przez admin dn. 20.06.2018 Komentarzy: 0  
Teatr Polski w Bielsku-Białej zaprasza Państwa na drugą edycję Festiwalu Komedii na Południu. Tak jak i w zeszłym roku przygotowano dla widzów to, co w komediowym repertuarze najlepsze. Organizatorzy gwarantują więc tydzień znakomitej zabawy ze świetnymi spektaklami komediowymi z całej Polski i nie tylko!

Festiwal otworzą i zamkną uwielbiane przez widzów bielskie realizacje – komedia 'Pomoc domowa' w reżyserii Witolda Mazurkiewicza oraz plenerowy koncert piosenek ABBY w wykonaniu aktorów Teatru Polskiego, które po raz pierwszy rozbrzmiewać będą w niezwykłej scenerii Rynku Starego Miasta!

Podczas festiwalu zobaczymy absolutne komediowe hity – 'Mayday' z Białegostoku, 'Szalone nożyczki' z Krakowa a także 'Ostrą jazdę' z Częstochowy. Na naszej scenie wystąpią gwiazdy teatrów warszawskich w spektaklu 'Ranny ptaszek', a także goście zagraniczni z Czech w humorystycznym widowisku z elementami cyrkowymi pt. 'Basen' (spektakl bez słów).

Tak jak w pierwszej edycji FUNfestu widzowie przyznają Złoty Rechot – nagrodę publiczności dla najlepszego spektaklu festiwalu.

Szczegóły
Łącznie komentarzy ( 0 )© 2000 - 2018 INFOTECH, Designed by LABMATIC Redakcja serwisu