Wszystkie newsy

Rozlicz PIT w Bielsku-Białej
wys: fx, akcept. admin 15.03.2018 Komentarzy: 0
Rozpoczęła się rejestracja do loterii promocyjnej 'Rozlicz PIT w Bielsku-Białej'.
Loteria skierowana jest do wszystkich podatników, którzy rozliczą PIT za 2017 w Bielsku-Białej wskazując bielski adres zamieszkania - dla tych, którzy rozliczają się tutaj od lat oraz tych, którzy zrobią to pierwszy raz. Liczy się adres faktycznego zamieszkania, a nie adres zameldowania.

Główną nagrodą w loterii jest samochód osobowy FIAT 500 ufundowany przez Fiat Chrysler Automobiles. Do wygrania są również skutery, rowery, smartfony, roboty kuchenne, karnety na pływalnię AQUA oraz vouchery na przejazd 'Koleją Linową Szyndzielnia'.

Jak wziąć udział w loterii 'Rozlicz PIT w Bielsku-Białej'?

1. Wystarczy złożyć wypełnioną deklarację PIT za rok 2017 drogą elektroniczną lub bezpośrednio w jednym z bielskich Urzędów Skarbowych, wskazując Bielsko-Białą jako miejsce zamieszkania.

2. Następnie od 15 marca do 6 maja 2018 roku zgłosić swój udział
w loterii, wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie www.loteriabb.pl lub wrzucając formularz zgłoszeniowy do urny loteryjnej zlokalizowanej w Urzędzie Miejskim w Bielsku-Białej w Biurze Obsługi Interesanta, pl. Ratuszowy 6.

Losowanie nagród odbędzie się 1 czerwca 2018 r. na pl. Ratuszowym w Bielsku-Białej przed koncertem zespołu Golec uOrkiestra z okazji 'Dni Bielska-Białej'.

Więcej

Komentarzy ( 0 )Skomentuj...