Wszystkie newsy Zaproszenie na koncert charytatywny
 wysłany przez: Uwaga Kultura, zaakceptowany przez admin dn. 11.06.2016 Komentarzy: 0  
Serdecznie zapraszamy na koncert charytatywny na rzecz 7 miesięcznego Tymonka Palczarskiego z Mysłowic. Chłopczyk urodził się z nowotworem złośliwym oka i aby móc uratować jego zdrowie i życie, rodzice Tymonka muszą uzbierać kwotę 1 400 000 zł. Tak zostało wycenione zdrowie dziecka w klinice w Nowym Jorku, gdzie czeka na niego najlepszy specjalista w tej dziedzinie dr. Abramson. Dziecko nie tylko nie straci życia ale również wzroku! Rodzicom Tymonka na chwilę obecną brakuje jeszcze około 200 000 zł, by mieć pełną sumę. Poniżej przedstawiamy program, który udało się stworzyć na to wydarzenie. Mam nadzieję, że przyjemne połączymy z pożytecznym. Już nie raz miałam możność obserwacji w jak wspaniały sposób Bielszczanie angażowali się w podobne inicjatywy i pomoc.

Przez czas trwania imprezy towarzyszyć nam będzie Grupa Militaria, która przygotuje dla Państwa pyszną bezpłatną grochówkę (WOLNE DATKI - całość przeznaczona na leczenie dziecka) Na pewno spotkaliście się z tą grupą podczas imprez Bielskich np. 'Operacja południe' czy defiladowe przejazdy samochodów wojskowych przez centrum miasta w stronę Błoni. Podczas akcji przewidziane są również atrakcje dla dzieci - malowanie buziek przez artystów, balony etc.

Ponadto doskonała muzyka.
Swą obecnością zaszczyci nas Zespół Rockowo jazzowy SIS ze wspaniałym wokalem Justyny Puchałki, NCB EKIPA z kochanym MC Sonarem Olim i resztą genialnego Bielskiego składu, zaśpiewa dla nas Patrycja Pasierbek, swą obecnością zaszczyci Bielska Szkoła Tańca Quick Dance - kt swą działalność prowadzi od 1959 roku i jest największa placówką na Podbeskidziu.

Na koncercie będą sprzedawane CEGIEŁKI na rzecz Tymonka w kwocie 10 zł w jednej z częsci programu zostaną rozlosowane 3 nagrody za ich zakup.

PROGRAM:
14:00 Rozpoczęcie
14:33 – 15:15 Patrycja Pasierbek - wokal i niespodzianka!
14:00 – 17:31 POKAZ Militaria/ grochówka do wyczerpania
14:07 – 17:30 Malowanie Buziek dzieciom
15:32 – 16:33 Koncert zespołu SIS
16:30 – 16:50 Losowanie nagród a także aukcja obrazów
17:15 – 18:46 Spontaniczne tańce z zespołem Quiq dance
19:00 – 20:30 EKIPA NCB
20:30 Pożegnanie i podziękowanie

Przez cały czas trwania imprezy będą zbierane wolne datki do puszek dla Tymonka.
Całość zebranej kwoty zostanie przelana na konto fundacji Rycerze i Księżniczki, które opiekuje się małym Tymonkiem.

Koncert odbędzie się na Letniej scenie BCK w Parku Słowackiego.
Łącznie komentarzy ( 0 )© 2000 - 2018 INFOTECH, Designed by LABMATIC Redakcja serwisu