Wszystkie newsy Kolejny PSZOK
 wysłany przez: mm, zaakceptowany przez admin dn. 14.04.2016 Komentarzy: 0  
W najbliższy piątek o godzinie 10.00 zostanie oficjalnie otwarty nowy Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK), który powstał przy ul. Straconki 1, obok Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku Białej.

Zakład Gospodarki Odpadami S.A. w Bielsku-Białej, zorganizował miejsce, w którym mieszkańcy Bielska-Białej będą mogli bezpłatnie oddawać odpady problemowe takie jak stare meble, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, przedmioty z tworzyw sztucznych, metalu, drewna oraz szkła, jak również zużyte opony z samochodów osobowych. Dodatkowo, w tym miejscu, zostały przygotowane kontenery na gruz i odpady budowlane z przeprowadzonych samodzielnie remontów. Mieszkańcy Bielska-Białej będą mogli oddawać odpady zielone, a także odpady niebezpieczne powstające w gospodarstwie domowym, takie jak: farby, lakiery, kleje, detergenty i chemikalia oraz opakowania po nich, jak również świetlówki i baterie. Nowy PSZOK przy ul. Straconki 1 będzie otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach od 11.00 do 18.00, a w soboty od godziny 10.00 do 19.00.

Więcej informacji na temat zasad korzystania z Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) można uzyskać na stronie internetowej www.czystemiasto.bielsko-biala.pl oraz www.zgo.bielsko.pl.
Łącznie komentarzy ( 0 )© 2000 - 2018 INFOTECH, Designed by LABMATIC Redakcja serwisu