Wszystkie newsy 5. Puchar Reksia
 wysłany przez: mm, zaakceptowany przez admin dn. 03.02.2016 Komentarzy: 0  
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Sportowy LIVE zaprasza 7 lutego 2016 roku na stok Dębowca. Młodzi narciarze zmagać się będą w dwóch slalomach, w sześciu kategoriach wiekowych, podzielonych ze względu na płeć i wiek. Na wszystkich czekają medale, puchary, dyplomy, numery startowe i nagrody. Dla rodziców oraz kibiców przewidziano wiele atrakcji, m.in. występ artystyczny, ruch w formie tańca, a na zakończenie zawodów wszyscy wypuszczą do nieba tysiące baniek mydlanych.

Do zawodów narciarskich zgłosiło się już ponad dwieście pięćdziesiąt dzieci. Możliwe będą zapisy również w dniu imprezy w godzinach 7.30 - 9.30 w Biurze zawodów. Start pierwszego zawodnika zaplanowano o godzinie 10.15. Ambasadorem wydarzenia jest Helena Marszałek, tradycyjnie już honorowy patronat nad zawodami objął Prezydent Miasta Bielska-Białej. Swoje nieocenione wsparcie Reksio ma u słynnej podróżniczki Martyny Wojciechowskiej.

Puchar Reksia to zawody narciarskie, których celem jest popularyzacja narciarstwa zjazdowego pośród najmłodszych, wychowanie w duchu fair play, podnoszenie poziomu narciarstwa zjazdowego oraz integracja środowiska narciarskiego.
Łącznie komentarzy ( 0 )© 2000 - 2018 INFOTECH, Designed by LABMATIC Redakcja serwisu