Wszystkie newsy

Muzeum Historyczne zaprasza (seniorzy gratis)
wys: Muzeum w B-B, akcept. admin 26.09.2015 Komentarzy: 0
Wszystkich, którzy czują się seniorami, a także Państwa znajomych będących osobami w wieku 60+ (ale nie tylko tych) zapraszamy do Muzeum Historycznego w Bielsku-Białej.
W pierwszy jesienny weekend, tj. 26 - 27 września bieżącego roku, po raz trzeci odbędzie się ogólnopolska akcja Kultura dostępna dla seniorów, której patronuje Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W tych dniach wiele instytucji otwiera swoje podwoje, by bezpłatnie gościć osoby powyżej 60. roku życia. W projekt angażuje się także Muzeum Historyczne w Bielsku-Białej. W sobotę i niedzielę seniorzy będą mogli bezpłatnie zwiedzać ekspozycje prezentowane w głównej siedzibie Muzeum - Zamku książąt Sułkowskich oraz w jego oddziałach: Domu Tkacza, Fałatówce i Starej Fabryce. Z tej okazji przygotowano także ofertę specjalną - w niedzielę o godzinie 12.00 na wystawie 'Te co skaczą i fruwają...' Przedstawienia zwierząt w sztuce ze zbiorów Muzeum Historycznego w Bielsku-Białej odbędzie się spotkanie z kuratorką wystawy Kingą Kawczak. Serdecznie zapraszamy!

Muzeum Historyczne w Bielsku-Białej - Stara Fabryka, pl. Żwirki i Wigury 8, niedziela 27 września 2015, godzina 12.00, dla seniorów wstęp wolny.

Komentarzy ( 0 )Skomentuj...