Wszystkie newsy

Joga - zdrowie i harmonia
wys: mm, akcept. admin 24.02.2015 Komentarzy: 0
3 marca o godz. 18.00 w Bielskim Centrum Kultury odbędzie się spotkanie z uznanym na świecie nauczycielem jogi i medytacji. Doświadczony nauczyciel jogi i ekspert z tej dziedziny Balakhilya das opowie o wielu korzyściach, jakie daje praktykowanie jogi oraz w jaki sposób z łatwością można stosować, niektóre jej techniki w codziennym życiu. Spotkanie będzie również okazją do nauki łatwych technik medytacji z mantrami oraz do zadania pytań.

Po zakończeniu wykładu będzie możliwość skosztowania słodkich specjałów kuchni wegeteriańskiej oraz do zapoznania się z programem medytacyjnym prowadzonym na terenie Bielska-Białej. Uczestnicy będą mogli zakupić również publikacje oraz płyty z muzyką medytacyjną.

Belakhilya das to uznany na świecie nauczyciel jogi i medytacji, od ponad 40 lat podróżuje po całym świecie prowadząc seminaria, wykłady, indywidualne spotkania inspirując setki tysięcy ludzi do rozpoczęcia praktyk medytacyjnych. Do Polski przyjedzie na zaproszenie Szkoły Medytacji i Samorealizacji. Przekazywane przez niego nauki sprawdzają się w każdej kulturze i społeczności. Zawierają w sobie ponadczasowe wartości, które pomagają ludziom osiągnąć harmonię i równowagę w życiu.

Wstęp na wykład jest niebiletowany, nie wymaga wcześniejszych zapisów i jest bezpłatny - ta wiedza jest darem i zgodnie ze starożytnymi naukami w ten właśnie sposób jest przekazywana od tysięcy lat.

Komentarzy ( 0 )Skomentuj...