Wszystkie newsy Przebudowa Al. Armii Krajowej
 wysłany przez: ala, zaakceptowany przez admin dn. 22.08.2004 Komentarzy: 3  
Planowana Przebudowa Al. Armii Krajowej zakłada wycięcie ponad 20 starych kasztanowców i innych drzew, rosnących tam dotychczas. Zdaniem wielu mieszkańców tamtych okolic, wystarczyłoby poszerzenie i odnowienie istniejącej drogi w kierunku Szyndzielni, zamiast dodawania tam kolejnych pasów!
Łącznie komentarzy ( 3 )  mieszkaniec
30.08.2009 
w tym mieście są tylko piękne plany zagospodarowania na papierze.drzewa sie wycina a nic sie nie sadzi.na mieście jest po prostu ohydnie.wkoło same mury.brak trawy,drzewek np.iglastych,ławek dla osób starszych (które przecież musza odpocząć w czasie spacerów po sklepach).robią tylko parkingi gdzie sie da bo z tego są pieniądze.


  Marcin
25.08.2004 
Niestety, nasze miasto chyba niedlugo przstanie byc zielona stolica Podbeskidzia, skoro wiekszosc zalesionych terenow pochlania budowa drog. Nie twiedze, ze nie jst to konieczne, ale mozna przeprowadzac budowy, oszczedzajac chociaz czesc drzew!


  monika
24.08.2004 
Czasami konieczne jest wycięcie kilku drzew, ale wystarczy popatrzeć na Hulankę i od razu widać, że można było zostawić conajmniej jedno spośród drzew, które wycięte zostały na początku prac. Przecież budynki socjalne wykonawcy budowy można było wkomponować w taki sposób, żeby nie wycinać wszystkich drzew.


© 2000 - 2018 INFOTECH, Designed by LABMATIC Redakcja serwisu