Wszystkie newsy

Plaża Open w Bielsku-Białej
wys: mm, akcept. admin 04.07.2012 Komentarzy: 0
Wielkimi krokami zbliża się nie lada atrakcja dla miłośników siatkówki plażowej. W dniach 6-8 lipca w Bielsku-Białej na kąpielisku 'Start' w Cygańskim Lesie odbędzie się druga beskidzka edycja ogólnopolskiego projektu 'Plaża Open'. Do udziału w imprezie może się zgłosić każdy, kto chce spróbować swoich sił w tej olimpijskiej dyscyplinie sportu.

Zmagania siatkarzy w Bielsku-Białej rozpoczną się w piątek o godzinie 9.00 meczami turnieju juniorów 'Młoda Plaża Open'. O godzinie 13.00 nastąpi uroczyste otwarcie turnieju głównego, którego eliminacje trwać będą od godziny 14.00 do 19.00. W sobotę mecze trwać będą od 10.00 do 18.00, a w niedzielę od godziny 9.00 do 14.00 zaplanowane są półfinały. Faza finałowa rozpocznie się o godzinie 14.00, a zamknięcie sportowej części 'Plaża Open' nastąpi na konferencji prasowej z udziałem zwycięzców o godzinie 18.30.

Nie samymi meczami jednak żyć będzie kibic na turnieju siatkówki plażowej. Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji z zabawami rekreacyjnymi i warsztatami tanecznymi włącznie. Szczegółowe informacje dotyczące tego wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej organizatorów.

Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Animacji, Kultury i Sportu 'Anima Pro Activ' z finansowym udziałem Gminy Bielsko-Biała.

Komentarzy ( 0 )Skomentuj...