Wszystkie newsy

XXXI Rodzinny Rajd Rowerowy
wys: MiR, akcept. admin 15.09.2011 Komentarzy: 0
18 września 2011 odbędzie się w Bielsku-Białej 31 Rodzinny Rajd Rowerowy. Zgłoszenia uczestników przyjmowane będą do soboty 17 września br. w biurze rajdu przy ul. Krasińskiego 5A, oraz bezpośrednio przed rajdem w niedzielę w godzinach 8.00 do 10.00. Opłata startowa wynosi 12 zł od osoby. W ramach opłaty każdy uczestnik otrzyma koszulkę, folder okolicznościowy, jogurt, kupon na loterię oraz ciepły posiłek.

Rajd wystartuje o godz. 10.00 z Placu Ratuszowego w Bielsku, półmetek rajdu zaplanowano na placu targowym w Kozach, a metę w parku Rosta w Komorowicach. Trasa rajdu ma 30 km. Można startować całymi rodzinami lub indywidualnie. Dzieci które nie posiadają karty rowerowej startują pod opieką osób dorosłych. Każdy uczestnik powinien jechać w kasku rowerowym. Podczas rajdu należy bezwzględnie przestrzegać przepisów o ruchu drogowym. Przed rajdem należy sprawdzić stan techniczny roweru. Osobą odpowiedzialną za całość rajdu, trasę oraz rozstawienie służb jest Jolanta Koźmin - Beskidzkie Towarzystwo Cyklistów w Bielsku-Białej.

Na rowerzystów czeka ją nagrody i niespodzianki. Szczegóły rajdu znajdują się na stronach organizatorów www.btcbb.pl oraz www.rajdy-rowerowe.bielsko.pl.

Komentarzy ( 0 )Skomentuj...