Wszystkie newsy

Kariera w zasięgu ręki
wys: KGO, akcept. admin 12.02.2011 Komentarzy: 0
Jeśli potrafisz śpiewać, marzysz, że pewnego dnia zostaniesz gwiazdą muzyki, to program dla Ciebie. Bracia Golec szukają utalentowanych osób do swojego zespołu. Już 12 lutego odbędzie się casting do programu "Bitwa na głosy".
Przesłuchania odbędą się w rodzinnej miejscowości Pawła i Łukasza Golec – Milówce. Co ważne, muzycy poszukują aż 16 uzdolnionych wokalistów, a w konkursie mogą wziąć udział mieszkańcy naszego regionu. Uczestnicy, muszą wyróżniać się nie tylko wokalnym talentem, ale także ciekawą osobowością.
Po skompletowaniu poszczególnych grup, ich członkowie przejdą intensywny kurs śpiewania oraz wraz ze sztabem specjalistów popracują nad wokalnymi umiejętnościami i scenicznym wizerunkiem. Przygotowane w ten sposób zespoły rywalizować będą ze sobą podczas finałowych odcinków "Bitwa na głosy", które ruszą już na wiosnę. Zwycięska drużyna, którą wskażą widzowie, wygrywa pieniądze na rzecz miejscowości, w której odbył się casting.
"Bitwa na głosy" - to program telewizyjny, w którym bierze udział ośmiu muzyków: Urszula Dudziak, Maciej Miecznikowski, Piotr Kupicha, Natasza Urbańska, Halina Mlynkowa, Krzysztof Cugowski, Michał Wiśniewski oraz pochodzący z Milówki bracia Golcowie. Każda z gwiazd jeździ do swojej rodzinnej miejscowości i to właśnie w niej poszukuje "młodych talentów".
Casting odbędzie się 12 lutego w Kinie Tęcza w Milówce. Przesłuchania potrwają od 10.00 do 19.00.

Komentarzy ( 0 )Skomentuj...