Wszystkie newsy Objazdowe kino w pięciu wymiarach
 wysłany przez: KGO, zaakceptowany przez admin dn. 08.02.2011 Komentarzy: 0  
Ciekawą ofertę dla swoich gości przygotowało jedno z bielskich centrów handlowych. Wystarczy zrobić zakupy, aby dostać bilet na jeden z seansów w kinie 5D.
Niespodziankę przygotował Gemini Park. Wszyscy klienci, którzy dokonają w dniach od 9 do 13 lutego zakupy o wartości 50 złotych, otrzymają bilet do kina. Jak informuje dyrektor Marketingu i PR w Gemini Park, paragony będzie można wymienić na stoisku koło Cafe Kenya.
- Stoisko to będzie działało w godzinach od 10 do 21. Paragony sumują się, a ilość biletów na seanse Kina 5D jest ograniczona – mówi Renata Burejza.
Kino „piątego wymiaru” daje możliwość przeżycia wszystkiego, co wyświetlane jest na ekranie dzięki przestrzennej muzyce, trójwymiarowemu obrazowi oglądanemu przez specjalne okulary i ruchomym fotelom imitującym ruch na ekranie. Widz odbiera film wszystkimi zmysłami: czuje podmuch wiatru, krople deszczu czy zapach mokrej ziemi. Może wejść w skórę bohatera filmu, przeprawiającego się przez rwącą rzekę, brnącego w śnieżnej zamieci albo stającego twarzą w twarz z dinozaurami. Uczestniczy w akcji, doznając niesamowitych emocji.
Łącznie komentarzy ( 0 )© 2000 - 2018 INFOTECH, Designed by LABMATIC Redakcja serwisu