infomaza - System newsów 

Wszystkie newsy

51. Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy
wys: fx, akcept. admin 15.04.2023 Komentarzy: 0
23 kwietnia o godz. 9.00 z placu Ratuszowego wystartuje 51. Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy. Wszyscy, którzy chcą wziąć udział w tej rowerowej imprezie, mogą już zapisywać się na stronie internetowej Beskidzkiego Towarzystwa Cyklistów. W jego siedzibie przy ul. Zygmunta Krasińskiego 5a zapisy ruszą 17 kwietnia.

51. Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy wyruszy sprzed bielskiego Ratusza do Czechowic-Dziedzic, tam - po przejechaniu 14 kilometrów - odbędzie się półmetek rajdu przygotowywany na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. W programie są konkurencje sprawnościowe oraz weryfikacja uczestników konkurencji regulaminowych. O godzinie 12.30 rozpocznie się drugi etap rajdu, kolarze powrócą do Bielska-Białej. Po pokonaniu 12 kilometrów przejadą do Parku Słowackiego, gdzie zaplanowano finał imprezy.
W Parku Słowackiego uczestnicy 51. Bielskiego Rodzinnego Rajdu Rowerowego otrzymają ciepły posiłek, nastąpi rozstrzygnięcie konkurencji regulaminowych, wręczenie nagród oraz losowanie nagród loterii fantowej.

Opłata startowa 17-22 kwietnia wynosi 30 zł, w dniu rajdu, 23 kwietnia już 45 zł. W ramach opłaty startowej uczestnicy rajdu otrzymają - koszulkę, folder okolicznościowy, kupon na ciepły posiłek oraz ubezpieczenie na czas trwania imprezy. Dokonanie opłaty startowej na 51. Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy jest równoznaczne z zapoznaniem i zaakceptowaniem regulaminu imprezy.

Już teraz można się zapisywać na rajd poprzez stronę internetową Beskidzkiego Towarzystwa Cyklistów: btcbb.pl. Informacje o rajdzie znajdziecie na tej stronie oraz na Facebooku BTC.

Bezpośrednie zapisy na rajd w siedzibie Beskidzkiego Towarzystwa Cyklistów ruszą 17 kwietnia.
51. Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Bielska-Białej.

Źródło: UM Bielsko-Biała

Komentarzy ( 0 )Skomentuj...