infomaza - System newsów 

Wszystkie newsy

Tomografia w Szpitalu Pediatrycznym także dla dorosłych
wys: fx, akcept. admin 19.03.2023 Komentarzy: 0
Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej wykonuje badania tomografii komputerowej także dla pacjentów powyżej 18. roku życia finansowane w ramach kontraktu Narodowego Funduszu Zdrowia.

Pracownia tomografii komputerowej w Pediatryku kilka lat temu przeszła gruntowną modernizację, jednocześnie została doposażona w nowoczesny sprzęt diagnostyczny spełniający aktualne normy. Choć badania dla osób powyżej 18. roku życia są w tej pracowni wykonywane już od wielu lat, pracownicy dziecięcego szpitala informują, że wielu mieszkańców Podbeskidzia nie wie o tym fakcie i często słyszą pytania od dorosłych pacjentów, czy oni również takie badania mogą w tej placówce medycznej wykonać? Dlatego Szpital Pediatryczny przypomina, że jego pracownia TK jest dostępna dla wszystkich osób, bez względu na wiek.

Aby skorzystać z usług medycznych oferowanych przez pracownię diagnostyczną tomografii komputerowej Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej, wystarczy mieć skierowanie na takie badanie wystawione przez placówkę medyczną (lub lekarza) posiadającą kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Pracownia tomografii komputerowej znajduje się w sąsiedztwie szpitalnej Izby Przyjęć. Rejestracja oraz wszelkie informacje dotyczące realizacji badań można uzyskać dzwoniąc na numer telefonu 33 828 40 38 w dni robocze od godz. 7.00 do 15.00.

Źródło: UM Bielsko-Biała

Komentarzy ( 0 )Skomentuj...