infomaza - System newsów 

Wszystkie newsy

Nowa poradnia w Szpitalu Pediatrycznym
wys: fx, akcept. admin 26.11.2022 Komentarzy: 0
Od grudnia Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej poszerzy swoją ofertę medyczną, uruchamiając poradnię urazowo-ortopedyczną dla dzieci.

Poradnia urazowo-ortopedyczna dla dzieci będzie stanowić rozszerzenie i uzupełnienie możliwości leczniczych szpitala, który posiada już oddział chirurgii dziecięcej i poradnię chirurgiczną oraz dysponuje bogatą bazą diagnostyczną.

W strukturze Szpitala Pediatrycznego już funkcjonują następujące poradnie dziecięce: alergologiczna, endokrynologiczna, rehabilitacyjna, kardiologiczna, neurologiczna, nefrologiczna, logopedyczna, preluksacyjna, chirurgiczna, laryngologiczna oraz poradnia zdrowia psychicznego. Mieszczą się one, z wyjątkiem znajdującej się na parterze pawilonu nr V poradni zdrowia psychicznego, w budynku sąsiadującym z bramą wjazdową do szpitala. Zaplecze diagnostyczne dla poradni stanowi pracownia diagnostyki obrazowej z tomografem komputerowym, RTG i USG, pracownia spirometrii, pracownia EEG, pracownia EKG oraz laboratorium centralne z pracownią analityki klinicznej, mikrobiologii i toksykologii.

Aby umówić dziecko na wizytę w poradni urazowo-ortopedycznej, potrzebne jest skierowanie od lekarza podstawowej opieki zdrowotnej. Rejestracja do poradni jest możliwa:
1) osobiście na miejscu
2) telefonicznie pod numerem: 459 599 010
3) mailowo na adres: rejestracja@szpitalpediatryczny.pl

Źródło: UM Bielsko-Biała

Komentarzy ( 0 )Skomentuj...