infomaza - System newsów 

Wszystkie newsy

Autobusy 6 i 16 pojadą inaczej
wys: fx, akcept. admin 07.11.2022 Komentarzy: 0
Trwa dostosowywanie sieci komunikacyjnej Bielska-Białej do zmieniających się potrzeb i oczekiwań pasażerów. Najbliższe zmiany w kursowaniu autobusów MZK dotyczą linii nr 16 i nr 6 i zaczną działać 7 listopada.

Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej informuje, że od 7 listopada wprowadzone zostają nowy rozkład jazdy oraz nowa trasa przejazdu linii nr 16. Na odcinku Cieszyńska Hulanka – Wapienica Centrum autobusy będą jeździć ulicami: Jesionową, Spółdzielców i Czesława Tańskiego, obsługując na trasie przejazdu przystanki: Osiedle Kopernika, Osiedle Wojska Polskiego, Tańskiego Skrzydlewskiego i Osiedle Polskich Skrzydeł.
Nie będą obsługiwane przystanki Cieszyńska Osiedle Wojska Polskiego oraz Cieszyńska Lotnisko.

Na ul. Czesława Tańskiego, przed wjazdem na pętlę autobusową, wyznaczony będzie nowy przystanek Osiedle Polskich Skrzydeł w kierunku Wapienicy – jako przystanek przelotowy dla linii nr 16 i N1, a końcowy dla linii nr 4, 15 i 34.

Także od 7 listopada będzie obowiązywał nowy rozkład jazdy linii nr 6 w dni robocze, soboty, niedziele i święta, zakładający stałe częstotliwości kursowania w ciągu dnia oraz koordynację godzin odjazdów na wspólnych odcinkach tras z linią nr 1.

Nowe rozkłady jazdy są już dostępne w aplikacji OnTime oraz na stronie rozklady.bielsko.pl.

Nowe tabelaryczne rozkłady jazdy można znaleźć pod adresem: komunikacja.um.bielsko.pl

Źródło: UM Bielsko-Biała

Komentarzy ( 0 )Skomentuj...