Wszystkie newsy

BKS Stal - 100 lat
wys: fx, akcept. admin 17.09.2022 Komentarzy: 0
24 września zaplanowano świętowanie bardzo okrągłego jubileuszu Bialskiego Klubu Sportowego Stal. Klub powstał w 1922 roku. Na 100-lecie BKS przyjedzie do Bielska-Białej drużyna klubu VFl z partnerskiego Wolfsburga.

Organizatorzy zapraszają już od godz. 10.00 do wspólnej zabawy. Impreza rozpocznie się na stadionie Na Górce przy ul. Młyńskiej 52, gdzie zostanie rozegrany kibicowski turniej piłkarski oraz inne widowiskowe konkurencje: przeciąganie liny i wyciskanie sztangi leżąc. Spotkanie wzbogacą także inne atrakcje. Wszystko potrwa do godz. 17.00, wstęp jest wolny.

Sportowym wydarzeniem dnia będzie mecz piłkarski na Stadionie Miejskim - o godz. 19.22 rozpocznie się tam spotkanie BKS Stal z drużyną reprezentującą Bundesligę - VFl Wolfsburg!
W przerwie meczu zaplanowano prezentację zawodników biorących udział gali Babilon MMA; będzie m.in. dobrze znany kibicom Adrian Ares Błeszyński.
Zgodnie z planem, po meczu wierni kibice BKS wyruszą wspólnie pod Ratusz, żeby od 21.30 dalej świętować stulecie swojego klubu.

Bilety w cenie 30 zł na mecz BKS Stal - VFL Wolfsburg można już nabywać na stronie BKS Stal (w pakiecie pamiątkowy gadżet). Bilety będą dostępne także przed meczem w kasach stadionowych.

Honorowy patronat nad jubileuszem Bialskiego Klubu Sportowego objął prezydent Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski.

www.facebook.com/events/

Źródło: UM Bielsko-Biała

Komentarzy ( 0 )Skomentuj...