Wszystkie newsy

Zmiany w parkowaniu przy Sferze
wys: fx, akcept. admin 28.05.2022 Komentarzy: 0
Od 31 maja zostaną wprowadzone nowe zasady bezpłatnego parkowania na terenie parkingu zewnętrznego przy Galerii Sfera. W związku z tym Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej informuje, że teren ten nie jest częścią Miejskiej Strefy Płatnego Parkowania i nie administruje nim Dział Parkingów i Strefy Płatnego Parkowania MZD. Wszelkie sprawy związane z uiszczaniem na tym obszarze opłat, reklamacjami i innymi zagadnieniami, dotyczącymi wprowadzonych zmian należy zgłaszać w Biurze Serwisu Parkingowego APCOA Galerii Sfera znajdującym się na poziomie -1 parkingu Galerii II.

W informacji przygotowanej przez Galerię Sfera czytamy:
Po zaparkowaniu pojazdu należy pobrać bilet parkingowy w jednym z ośmiu parkometrów zlokalizowanych na parkingu, określając czas postoju oraz uiścić opłatę. Następnie po odebraniu biletu parkingowego należy pozostawić go za przednią szybą pojazdu w widocznym miejscu. Alternatywnym rozwiązaniem jest pobranie aplikacji APCOA FLOW, za pomocą, której możemy również zapłacić za parkowanie. Aplikacja daje również możliwość kontrolowania i przedłużania sesji parkowania.

OPŁATY:
1) poniedziałek – piątek: pierwsza godzina BEZ OPŁAT, 2. rozpoczęta godzina - 3 zł, każda kolejna godzina - 4 zł;
- Kino Helios. My Fitness Place - do 5 godzin parkowanie bez opłat. Walidacji opłaty parkingowej dokonuje się przy zakupie biletu w kasie kina lub w recepcji klubu fitness;
- Sala Zabaw Fikołki BEZ OPŁAT, walidacji opłaty parkingowej dokonuje się przy zakupie biletu w kasie sali zabaw.

2) sobota – niedziela pierwsze 2 godziny BEZ OPŁAT, każda kolejna godzina - 3 zł
- Kino Helios. My Fitness Plac - do 6 godzin parkowanie bez opłat. Walidacji opłaty parkingowej dokonuje się przy zakupie biletu w kasie kina lub w recepcji klubu fitness.
- Sala Zabaw Fikołki BEZ OPŁAT, walidacji opłaty parkingowej dokonuje się przy zakupie biletu w kasie sali zabaw.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.sfera.com.pl/pl/parking/

Źródło: UM Bielsko-Biała

Komentarzy ( 0 )Skomentuj...