Wszystkie newsy

Jesienne rodzinne warsztaty kreatywne
wys: Biuro prasowe CH Auchan , akcept. admin 30.09.2021 Komentarzy: 0
Wielobarwne liście, jarzębina, iglaste gałązki drzew, spadające z drzew szyszki, żołędzie czy kasztany mogą zamienić się w niepowtarzalne dekoracje naszych domów. Będzie się można o tym przekonać podczas rodzinnych warsztatów kreatywnych, które w najbliższą sobotę 2 października odbędą się w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała. Wstęp wolny!

Mamy polską złotą jesień – liście zmieniają swoją barwę, a z drzew spadają kasztany, żołędzie i szyszki. Aby zachować wspaniałe kolory jesieni na dłużej, warto stworzyć dekoracje do domu z tych roślin i owoców. Już w najbliższą sobotę 2 października Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała zaprasza na rodzinne warsztaty kreatywne, podczas których będzie można wykonać naturalne ozdoby i cieszyć się wspólnie spędzonym czasem.

Podczas warsztatów uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił w kilku strefach tematycznych. W każdej powstaną inne jesienne dekoracje. Z kwiatów, gałązek krzewów ozdobnych, liści i pędów roślin będzie można wykonać fantazyjne wianki, które sprawdzą się jako dekoracja drzwi domu lub ściany. Będzie można wykonać również inne pomysłowe jesienne ozdoby. Mali uczestnicy wspólnie z rodzicami stworzą girlandy z szyszek i żołędzi, zabawki z kasztanów oraz kolorowe lampiony.

Rodzinne warsztaty kreatywne w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała to również okazja do podróży w czasie. Przy jednym ze stanowisk będzie można wykonać zabawki z siana, kolorowych tasiemek i ziaren fasoli oraz kukurydzy, którymi przed laty bawili się najmłodsi. Z dostępnych materiałów uczestnicy stworzą zwierzątka i postaci ze świata fantazji. Na najmłodsze dzieci czeka kącik plastyczny, w którym będą mogły wykonać i udekorować ozdoby w kształcie dyni. Wszystkie wykonane dekoracje i zabawki będzie można zabrać do domu.

Rodzinne warsztaty pt. "Złota, kreatywna jesień" odbędą się 2 października w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała przy al. Bohaterów Monte Cassino 421 w Bielsku-Białej. W zajęciach będzie można wziąć udział od godziny 10.00 do godziny 17.00. Wstęp wolny.

Komentarzy ( 0 )Skomentuj...