Wszystkie newsy

Konkurs turystyczno-rekreacyjny
wys: fx, akcept. admin 25.09.2021 Komentarzy: 0
Do 11 października br. można wziąć udział w konkursie turystyczno-rekreacyjnym W Góry!, który odbywa się w ramach obchodów Światowego Dnia Turystyki 2021.

Konkurs polega na tym, że jego uczestnik powinien zdobyć co najmniej trzy z sześciu proponowanych szczytów górskich w terminie od 25 września do 11 października br. Te szczyty to Kozia Góra, Szyndzielnia, Magurka Wilkowicka, Chrobacza Łąka, Błatnia i Klimczok.

Inicjatywa przeznaczona jest dla Szkolnych Kół i Klubów Turystycznych, innych grup zorganizowanych i turystów indywidualnych. Uczestnictwo jest bezpłatne.

Zdobycie każdego szczytu należy udokumentować pieczątką schroniska przybitą na formularzu dostępnym pod linkiem https://bielsko-biala.pl/konkurs-w-gory. Wszystkie informacje dotyczące konkursu można uzyskać w Wydziale Edukacji i Sportu Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej pod nr tel. 33 4971564.

Pierwszych stu uczestników, którzy dostarczą lub wyślą pocztą wypełniony formularz do Wydziału Edukacji i Sportu, który mieści się przy ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32, 43-300 Bielsko-Biała pok. 213, otrzyma nagrody rzeczowe. Wypełnione formularze należy składać do 15 października br. Dla zdobywców wszystkich szczytów górskich przewidziane są nagrody dodatkowe.

Odpowiedzialność za osoby biorące udział w konkursie ponoszą uczestnicy lub opiekunowie grup. Uczestnicy konkursu ubezpieczają się we własnym zakresie.

Źródło: UM Bielsko-Biała

Komentarzy ( 0 )Skomentuj...