Wszystkie newsy

Zamykają ulice
wys: fx, akcept. admin 03.07.2021 Komentarzy: 0
W najbliższym czasie Bielsko-Biała będzie planem filmowym serialu Wojenne dziewczyny. W trakcie kręcenia zdjęć zostaną zamknięte niektóre ulice w mieście. Utrudnień należy spodziewać się w dniach 4-17 lipca.

W dniach 4-6 lipca wyłączona z ruchu zostanie ul. Adama Mickiewicza od ul. Kącik do ul. Henryka Sienkiewicza. Ulice Nad Niprem, Władysława Orkana, Wzgórze, Podcienie oraz ul. Juliusza Słowackiego – od ul. Andrzeja Frycza Modrzewskiego do Rynku - zamknięte będą od 4 do 7 lipca.
W dniach 5-17 lipca wyłączone z ruchu będą - ul. 11 Listopada na odcinku od ul. Komorowickiej do ul. ks. Stanisława Stojałowskiego, ul. Szkolna od ul. ks. Stojałowskiego do ul. 11 Listopada oraz ul. Wyzwolenia od ul. ks. Stojałowskiego do ul. Ignacego Jana Paderewskiego, a także połowa parkingu na placu Wolności. Na zamkniętym odcinku ul. Wyzwolenia utrzymane zostaje kursowanie autobusów linii Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego nr 3 i 12, jednak z uwagi na realizację zdjęć mogą wystąpić krótkotrwałe wstrzymania ruchu autobusowego.

Wyłączenie z ruchu w dniach 8-11 lipca będzie dotyczyło ul. Schodowej oraz parkingu na pl. św. Mikołaja. W dniach 9-14 lipca zamknięte dla ruchu będą ul. Zygmunta Krasińskiego - na odcinku od ul. Jarosława Dąbrowskiego do ul. Piastowskiej oraz ul. Teodora Sixta - na docinku od ul. Słowackiego do ul. Mickiewicza. W tym okresie na ul. Wiktora Przybyły dopuszczony będzie ruch dwukierunkowy, z wjazdem od strony ul. Piastowskiej, przy czym nie będzie można na tej ulicy parkować. W tym czasie mogą wystąpić krótkotrwałe zamknięcia ulic przyległych – ul. Słowackiego, ul. Mickiewicza, ul. Jarosława– na czas realizacji pojedynczych ujęć.

9 lipca wyłączona z użytkowania będzie część parkingu przy ul. Sukienniczej - pomiędzy ul. Sukienniczą a ul. Zamkową. 10 lipca wyłączenie będzie dotyczyło parkingu przy ul. Władysława Sikorskiego - przy skrzyżowaniu z ul. Zamkową.

Na 5 dni przed planowanym zamknięciem poszczególnych ulic miejsca postojowe zostaną oznakowane znakami zakaz zatrzymywania z tabliczką informującą o dacie początku obowiązywania zakazu. Ponadto Straż Miejska przeprowadzi akcję informacyjną polegającą na umieszczaniu informacji o planowanym wyłączeniu ulicy z ruchu za wycieraczkami pojazdów parkujących na ulicach, na których planowana jest realizacja zdjęć. Z uwagi na fakt, że na zamkniętych ulicach realizowane będą zdjęcia, samochody pozostawione w obszarze wyłączonym z ruchu zostaną odholowane na koszt właściciela.

Źródło: UM Bielsko-Biała

Komentarzy ( 0 )Skomentuj...