Wszystkie newsy

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
wys: fx, akcept. admin 09.01.2020 Komentarzy: 0
28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w najbliższą niedzielę 12.01.2020 r. Tegoroczna zbiórka przeznaczona jest na urządzenia, które zapewnią najwyższe standardy diagnostyczne i lecznicze w dziecięcej medycynie zabiegowej.

Bielszczan czeka szczególne wydarzenie – Bielsko-Biała jest jednym z nielicznych miast w Polsce, gdzie będzie można wziąć udział w licytacji Złotego Serduszka WOŚP.

Złote Serduszko przyznano w ramach uznania dla mieszkańców Bielska-Białej i okolic, którzy z roku na rok ustanawiali kolejne rekordy zbiórek. To właśnie dzięki staraniom wolontariuszy Sztabu WOŚP Grupa Ratownictwa PCK Bielsko-Biała ten wyjątkowy przedmiot będzie do nabycia w naszym mieście.

28. Finał WOŚP w Bielsku-Białej już trwa – rozpoczęły go zbiórki do skarbon stacjonarnych, które znaleźć można w licznych punktach naszego miasta. Towarzyszą im również imprezy zamknięte odbywające się w tygodniu poprzedzającym Finał. Kulminacją natomiast będzie weekend, kiedy to już w sobotę rozpocznie się granie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy podczas wydarzeń w bielskich centrach handlowych. Zaplanowane wydarzenia zakończy tradycyjnie niedzielny koncert na Rynku.

W tegorocznym finale weźmie czynny udział aż pięciuset wolontariuszy z trzech bielskich sztabów WOŚP. Będzie ich można spotkać na ulicach Bielska-Białej oraz w okolicznych miejscowościach, m.in. w Jaworzu, Kozach, Szczyrku, Bujakowie i Jasienicy.

Źródło: UM Bielsko-Biała

Komentarzy ( 0 )Skomentuj...