Wszystkie newsy

Koncert Wyg(b)raliśmy WOLNOŚĆ!
wys: fx, akcept. admin 31.05.2019 Komentarzy: 0
Wyg(b)raliśmy WOLNOŚĆ! 30 utworów na 30-lecie - to koncert, który odbędzie się 2 czerwca 2019 r. o godz. 17.00 na bielskim Rynku. Podczas tego wydarzenia przed publicznością wystąpią: Rocker Soul, Pearl Band, Anna Mysłajek, Identyczni, Akurat i Lizard. Pół godziny przed koncertem, o godz. 16.30 na płycie Rynku dojdzie do wspólnej pamiątkowej fotografii 30-latków, która zostanie opublikowana w mediach społecznościowych.

Podczas koncertu zaplanowano warsztaty techniczno-plastyczne dla dzieci. Dzieci w trakcie warsztatów wykonywać będą z elementów drewnianych i drewnopochodnych przybornik na kredki - miniaturowy dom symbolizujący naszą Ojczyznę oraz maszt, na którym umieszczona będzie flaga, a pod nią znajdować będzie się okrągły stoliczek.

Wykonanie przybornika odbywać będzie się w 10 osobowych grupach na 3 zadaszonych stanowiskach jednocześnie. W odstępach 30 minutowych od godziny 16.30 do godz. 19.30, kolejne dzieci będą zapraszane do udziału w warsztatach tak, aby jak największa liczba młodych bielszczan mogła wykonać ten praktyczny gadżet i zabrać do domu efekt swojej pracy. Warsztaty są bezpłatne.

Źródło: UM Bielsko-Biała

Komentarzy ( 0 )Skomentuj...