Wszystkie newsy 14. Festiwal Miast Partnerskich
 wysłany przez: fx, zaakceptowany przez admin dn. 06.06.2018 Komentarzy: 0  
W dniach 8 i 9 czerwca 2018 r. w Bielsku-Białej na Rynku Starego Miasta odbędzie się 14. Festiwal Miast Partnerskich 'Poznajmy się'.

W tym roku organizatorzy wydarzenia przygotowali sporą dawkę muzyki, tańca i śpiewu z naszych zaprzyjaźnionych miast z Czech, Niemiec, Serbii, Węgier i Polski.

Jak co roku celem festiwalu jest przedstawienie mieszkańcom Bielska-Białej atrakcji turystycznych miast partnerskich, promocja Bielska-Białej wśród przedstawicieli miast zaprzyjaźnionych oraz poszukiwanie i organizowanie nowych kontaktów.

W ramach imprez towarzyszących zapraszamy mieszkańców na wydarzenia zorganizowane z okazji 20. rocznicy partnerstwa miast Bielska-Białej i Wolfsburga (Niemcy):

- do Galerii PPP na wystawę malarstwa Bettiny Hackbarth, artystki z Wolfsburga. Wystawa czynna w dniach 4 - 24 czerwca 2018 r.

- na uroczysty koncert, z udziałem młodych muzyków ze szkół muzycznych Bielska-Białej i Wolfsburga, zatytułowany 'Muzyka harfowa bez granic', który odbędzie się w sobotę o godz. 11.00 w sali koncertowej zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Bielsku-Białej, przy ul. Stanisława Wyspiańskiego 5a. Wstęp wolny.

Więcej
Łącznie komentarzy ( 0 )© 2000 - 2018 INFOTECH, Designed by LABMATIC Redakcja serwisu