Wszystkie newsy Przebudowa Placu Opatrzności Bożej w Bielsku-Białej
 wysłany przez: fx, zaakceptowany przez admin dn. 30.05.2018 Komentarzy: 0  
Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej informuje o przystąpieniu do realizacji zadania pn. 'Rozbudowa skrzyżowania ulic ks. Stanisława Stojałowskiego, Wyzwolenia, Władysława Broniewskiego wraz z przebudową Placu Opatrzności Bożej w Bielsku-Białej'. Realizacja całości inwestycji potrwa do 03.11.2018r., natomiast utrudnienia w ruchu przewidywane są przez okres 120 dni.

W dniu 02.06.2018r. zostanie wprowadzony 1 etap Tymczasowej Organizacji Ruchu, zgodnie z zatwierdzonym projektem. Wyłączony zostanie z ruchu kołowego odcinek ul. ks. Stanisława Stojałowskiego od ul. Romana Dmowskiego do ul. Władysława Broniewskiego. Na odcinku ulicy ks. Stanisława Stojałowskiego od ul. Żywieckiej do ul. Władysława Broniewskiego wprowadzony zostanie jeden kierunek ruchu. Prowadzone będą również prace na Placu Opatrzności Bożej. Objazd wyznaczono i oznakowano po ulicach: Żywieckiej, PCK, Władysława Broniewskiego, Kierowej, Romana Dmowskiego.

Informacja w zakresie objazdów autobusów będzie udostępniona na stronie internetowej Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego. Podczas realizacji inwestycji ruch pieszych zostanie zachowany.

W pierwszym dniu realizacji zadania będzie kontynuowane stawianie oznakowania pionowego oraz barier ochronnych. W następnej kolejności zostaną wykonane trwałe wygrodzenia pomiędzy chodnikiem a jezdnią. W poniedziałek tj. 04 czerwca rozpoczną się roboty drogowe oraz mostowe.

Więcej
Łącznie komentarzy ( 0 )© 2000 - 2018 INFOTECH, Designed by LABMATIC Redakcja serwisu