Wszystkie newsy Bezpłatne autobusy dla kibiców
 wysłany przez: fx, zaakceptowany przez admin dn. 22.03.2018 Komentarzy: 0  
W związku z dużym zainteresowaniem meczem młodzieżowych reprezentacji Polski i Anglii, który odbędzie się w dzisiaj (czwartek) o godzinie 18.00 na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej, Miejski Zakład Komunikacyjny uruchomi cztery dodatkowe linie autobusowe, które będą dowozić kibiców na stadion.

Linia 101 będzie kursować z Osiedla Polskich Skrzydeł, linia 102 z Wapienicy, linia 103 z Hałcnowa, a linia 104 spod Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Karbowej. Pierwsze autobusy odjadą z początkowych przystanków o godzinie 16.00.

Przejazdy autobusami tych dodatkowych linii odbywać się będą za okazaniem biletu na mecz. Po zakończeniu spotkania około godziny 20.00 autobusy linii 101, 102, 103 i 104 odjadą spod stadionu na przystanki początkowe.

Ponadto decyzją Prezydenta Miasta w dniu meczu kibice udający się na stadion oraz wracający z meczu będą mogli bezpłatnie korzystać ze wszystkich autobusów komunikacji miejskiej. Wystarczy mieć ze sobą bilet na mecz.

Kibice udający się na mecz własnymi samochodami proszeni są o włożenie za przednią szybę białej kartki formatu A4, w celu ułatwienia pracy służbom kierującym ruchem. Główny parking dla samochodów osobowych został zlokalizowany obok hali przy ul. Karbowej.

Rozkład jazdy dodatkowych linii
Łącznie komentarzy ( 0 )© 2000 - 2018 INFOTECH, Designed by LABMATIC Redakcja serwisu