Wszystkie newsy

Startup Europe Week 2018
wys: fx, akcept. admin 05.03.2018 Komentarzy: 0
Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Bielsku-Białej już po raz trzeci została wybrana na organizatora międzynarodowego wydarzenia pn. 'Startup Europe Week'.

'Startup Europe Week 2018' to inicjatywa Komisji Europejskiej oraz organizacji Startup Europe. W ciągu tygodnia, w dniach 5 - 9 marca w ponad 300 miastach z niemal 50 europejskich krajów odbędzie się tysiące dedykowanych spotkań. Jednym z najważniejszych celów projektu jest stworzenie platformy dialogu pomiędzy startupami, młodymi przedsiębiorcami, a inwestorami, przedstawicielami samorządów lokalnych, instytucjami otoczenia biznesu i innymi, które zainteresowane są wspieraniem i promowaniem przedsiębiorczości w regionie.

Tegoroczne wydarzenie pn. 'Jak zbudować startup i wygrać?' zaplanowano 7 marca o godz. 18.00 w Metrum Jazz Club w Bielsku-Białej.

Do współpracy w wydarzeniu organizatorzy zaprosili Startup Podbeskidzie jako przedstawiciela środowiska startupowego z terenu miasta.

Podczas wydarzenia swoje stoisko zaprezentuje FabLab Bielsko-Biała – pierwsze w regionie laboratorium druku 3D i szybkiego prototypowania. Na co dzień w bielskim FabLabie każdy ma możliwość zrealizowania swojego pomysłu – może zbudować prototyp innowacyjnego produktu, stworzyć spersonalizowany gadżet czy brakującą część do domowego sprzętu – ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia! Każdy może także skorzystać z oferty realizowanych szkoleń. Podczas spotkania będzie natomiast okazja, aby poznać tajniki drukowania przestrzennego, zobaczyć jak pracuje drukarka oraz zadać pytanie FabLab managerowi.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji i pobraniu biletu.

Więcej

Komentarzy ( 0 )Skomentuj...