Wszystkie newsy

V Piknik Organizacji Pozarządowych
wys: fx, akcept. admin 14.12.2017 Komentarzy: 0
16 grudnia 2017 roku w godzinach od 12.00 do 20.00 w Centrum Handlowym Gemini Park w Bielsku-Białej organizacje pozarządowe z subregionu południowego będą miały okazję zaprezentować się mieszkańcom naszego miasta i odwiedzającym je gościom podczas Targów Ekonomii Społecznej zorganizowanych pod hasłem 'GODY BESKIDZKIE. TRADYCJA ŚWIĘTOWANIA - V PIKNIK ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH'.

Targi Ekonomii Społecznej umożliwią promocję lokalnych produktów i usług świadczonych przez podmioty ekonomii społecznej z subregionu południowego. Na stoiskach przygotowanych w Gemini Park będzie można zapoznać się również z dorobkiem oraz programem działania organizacji pozarządowych, zajmujących się różnorodną tematyką, m.in. edukacją, kulturą i sztuką, sportem, turystyką, a także ochroną zdrowia i pomocą społeczną.

Tegoroczne Targi - oprócz pokazania lokalnego charakteru ekonomii społecznej i wzmocnienia jej wizerunku - przybliżą także tradycję Świąt Bożego Narodzenia regionu Podbeskidzia, od muzyki, poprzez regionalne wypieki i rękodzieło.

Dla najmłodszych przygotowano liczne atrakcje, m.in. pod okiem animatorów będzie można pospacerować na szczudłach. Z pomocą plastyków będą wykonywane unikatowe prace rękodzielnicze pod hasłem 'bombkowe szaleństwo', a wszystko to dopełni muzyka na żywo, w rytmie kolęd i pastorałek. Niebywałą atrakcją dla miłośników astronomii i nie tylko, będzie możliwość zobaczenia ciemnego nieba w wirtualnym namiocie obserwacyjnym i 'dotknięcie' gwiazdki z nieba. Część artystyczna Pikniku rozpocznie się od godziny 12.00 i trwać będzie z przerwami do końca wydarzenia.

Komentarzy ( 0 )Skomentuj...