Wszystkie newsy Camping 'Pod Dębowcem' ponownie najlepszy
 wysłany przez: fx, zaakceptowany przez admin dn. 20.11.2017 Komentarzy: 0  
Po raz kolejny Camping nr 99 'Pod Dębowcem' w Bielsku-Białej zdobył I miejsce i tytuł 'Mister Camping' w konkursie na najlepszy camping w Polsce.

Camping 'Pod Dębowcem' jest zrzeszony w Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu. Federacja jest organizacją społeczną, działającą od 1964 roku, będącą popularyzatorem i inicjatorem rozwoju sieci campingów oraz organizatorem turystyki campingowej i jej promocji w naszym kraju. Konkurs 'Mister Camping' organizowany jest rokrocznie od 1967 r. i ma za zadanie aktywizację administracji campingów do podnoszenia jakości usług, kultury obsługi, estetyki i czystości na campingach. Najlepsze campingi są rekomendowane i promowane przez PFCC oraz przez Zagraniczne Ośrodki Polskiej Organizacji Turystycznej.

Camping 'Pod Dębowcem' jest od lat w czołówce laureatów konkursu wśród campingów o pojemności do 150 miejsc noclegowych, a wielokrotnie zajmował I miejsce. Świadczy to o utrzymywaniu nieprzerwanie wysokiego standardu usług, co cieszy się uznaniem wśród turystów.
Łącznie komentarzy ( 0 )© 2000 - 2018 INFOTECH, Designed by LABMATIC Redakcja serwisu