Wszystkie newsy 25. Bieg Fiata
 wysłany przez: fx, zaakceptowany przez admin dn. 24.05.2017 Komentarzy: 0  
W dn. 28 maja (niedziela) odbędzie się 25. Bieg Fiata. Impreza organizowana jest pod patronatem Prezydenta Bielska-Białej, Wojewody Śląskiego oraz Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

Jak co roku trasa biegu głównego na dystansie 10 km będzie przebiegała ulicami stolicy Podbeskidzia. Meta zlokalizowana będzie przed Ratuszem, gdzie nastąpi również dekoracja zwycięzców. Ta jedna z najbardziej rozpoznawalnych imprez biegowych w naszym kraju, przyciąga biegaczy praktycznie z całego świata. Podczas jubileuszowej edycji biegu, na starcie staną zawodnicy m.in.: z Kenii, Brazylii, Portugalii, Niemiec, Włoch, Słowacji. Udział w biegu potwierdziło ponad 1900 osób.

Oprócz licznej rzeszy biegaczy w biegu głównym na dystansie 10 km z atestem PZLA, startuje również młodzież na dystansie 3 km oraz zawodnicy na wózkach. W ramach 25. Biegu Fiata zaplanowano także dodatkowe klasyfikacje m.in. XIX Mistrzostwa Polski Lekarzy, bieg policjantów czy klasyfikację pracowników spółek FCA. Bieg Fiata jest również zaliczany do Pucharu Beskidów w Biegach Ulicznych.

Szczegóły
Łącznie komentarzy ( 0 )© 2000 - 2018 INFOTECH, Designed by LABMATIC Redakcja serwisu