Wszystkie newsy LOT BESKIDY zaprasza na 'Piknik zdrowia na zamku'
 wysłany przez: mm, zaakceptowany przez admin dn. 26.01.2017 Komentarzy: 0  
Zdrowie jest chyba jedynym dobrem, którego tak naprawdę nie da się kupić. O zdrowiu myślimy i mówimy najczęściej wtedy, kiedy zaczynamy chorować. Czas zmienić te przyzwyczajenia i myśleć o zdrowiu nie tylko w chorobie. Co robić, by utrzymać się w jak najlepszej formie, by jak najrzadziej sięgać po środki farmaceutyczne, by cieszyć się dobrą kondycją?

Na te i wiele innych pytań postaramy się odpowiedzieć Państwu podczas pikniku zdrowia, który odbędzie się na zamku książąt Sułkowskich w Bielsku-Białej w sobotę, 25 lutego. Organizatorami wydarzenia są Lokalna Organizacja Turystyczna BESKIDY i Muzeum Historyczne w Bielsku-Białej, a udział w imprezie jest całkowicie bezpłatny. Piknik potrwa od godziny 9.00 do 15.00 i podzielony zostanie na następujące bloki tematyczne:

Ćwiczenia (dziedziniec zamkowy)
9.00 capoeira
11.00 joga
13.00 tai chi

Wykłady i warsztaty (salon muzyczny)
9.30 leki nie z apteki
11.00 zdrowy kręgosłup
13.00 magia oddechu

Badania i masaż tajski
10.00 - 14.00
▪ badania komputerowe wzroku
▪ badania poziomu cukru we krwi
▪ pokazy masażu tajskiego

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do śledzenia strony www.visitbielsko.pl i profilu stowarzyszenia na FB: www.facebook.pl/lot.beskidy, gdzie na bieżąco będziemy szczegółowo opisywać poszczególne aktywności realizowane w ramach pikniku. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt poprzez nasz profil na FB, e-mail: biuro@visitbielsko.pl lub telefonicznie: 537 618 837.
Łącznie komentarzy ( 0 )© 2000 - 2018 INFOTECH, Designed by LABMATIC Redakcja serwisu