Wszystkie newsy Wyjątkowy trening
 wysłany przez: mm, zaakceptowany przez admin dn. 20.01.2017 Komentarzy: 0  
21 stycznia 2017 roku od godziny 11.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej (ul. Karbowa 26), będzie miało miejsce niezwykłe wydarzenie, jakim będzie wspólny trening drużyn Kuloodporni Bielsko-Biała i Tyniecka NIE WIDZĘ PRZESZKÓD Kraków.

Wydarzenie jest wyjątkowe ponieważ pierwszy raz w Polsce spotkają się amp futboliści (piłkarze po amputacjach), z blind futbolistami (niewidomi piłkarze). Jego celem jest popularyzacja sportu osób niepełnosprawnych, oraz pokazanie, że piłka nożna jest dla wszystkich.

Dla Kuloodpornych Bielsko-Biała będzie to kolejny z cyklu treningów przygotowujących zespół do startu rozgrywek Amp Futbol Ekstraklasy 2017 oraz Mistrzostw Europy, na które bez wątpienia uda się kilku zawodników bielskiego zespołu. Dla blind futbolistów z Krakowa, podobnie jak dla Kuloodpornych, będzie to doskonała okazja do zaprezentowania w jaki sposób niewidomi piłkarze przygotowują się do startu w międzynarodowych turniejach w blind futbolu.

Trening odbędzie się z inicjatywy bielskiej Fundacji Kuloodporni. Współorganizatorem wydarzenia jest Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

źródło: BBOSiR
Łącznie komentarzy ( 0 )© 2000 - 2018 INFOTECH, Designed by LABMATIC Redakcja serwisu