Wszystkie newsy ZUS zaprasza na Dzień Osób z Niepełnosprawnością
 wysłany przez: mm, zaakceptowany przez admin dn. 28.11.2016 Komentarzy: 0  
2 grudnia w siedzibie Oddziału ZUS w Bielsku-Białej przy ul. Krasińskiego 34, a także w Inspektoracie ZUS w Cieszynie przy ul. Bielskiej 29 oraz w Inspektoracie ZUS w Żywcu przy ul. Piernikarskiej 2 z okazji przypadającego na 3 grudnia Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych, zorganizowany zostanie 'Dzień dla Osób z Niepełnosprawnością'.

Osoby z niepełnosprawnością, które tego dnia w godz. od 9.00 do 14.00 odwiedzą ww. jednostki Zakładu, będą mogły skorzystać m.in. z porad specjalistów Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Do udziału w wydarzeniu ZUS zaprosił także m.in. ekspertów z Powiatowych Urzędów Pracy, PFRON, Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Miejskich Ośrodków Pomocy Społecznej, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.

Ponadto, na terenie Oddziału ZUS w Bielsku-Białej o godz. 10.00 będzie można wysłuchać bezpłatnego wykładu pt.: 'Niepełnosprawność a niezdolność do pracy'. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prowadzone są zapisy na wykład. Zgłoszenia przyjmowane są w formie e-mail na adres: sekretariatbielskobiala@zus.pl lub telefonicznej pod nr 33 825 22 03.

Serdecznie zapraszamy do udziału w przedsięwzięciu, którego celem jest upowszechnianie informacji o prawach osób niepełnosprawnych w obszarze zagadnień z zakresu ubezpieczeń społecznych, rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz aktywizacji zawodowej.
Łącznie komentarzy ( 0 )© 2000 - 2018 INFOTECH, Designed by LABMATIC Redakcja serwisu