Wszystkie newsy

X Międzynarodowe Grand Prix Bielska-Białej w Karate - Polish Open
wys: mm, akcept. admin 04.10.2016 Komentarzy: 0
W najbliższy weekend do Bielska-Białej przyjadą karatecy z całego Świata, żeby rywalizować w najbardziej prestiżowym turnieju Karate WKF w Polsce – POLISH OPEN.

Na starcie stanie rekordowa w historii Polski liczba zawodników reprezentujących 31 państw z Azji, Afryki, Ameryki Środkowej i Europy. Na 8 tatami będziemy mogli podziwiać rywalizację zawodników m.in. z Japonii, Francji, Anglii, Szkocji, Danii, Norwegii, Chorwacji, Włoch, Malty, Ukrainy, Białorusi i odległej Dominikany. Do tej pory największe zawody WKF w Polsce odbyły się w 2012 roku w Łodzi, gdzie na Harasuto Cup zarejestrowano ponad 1500 zgłoszeń z 17 krajów. POLISH OPEN jest obecnie drugim w Europie, po włoskim VENICE CUP, turniejem Karate WKF nie zaliczającym się do prestiżowego cyklu Karate 1 Premier League.

Poza czołowymi zawodnikami, medalistami mistrzostw Świata i Europy WKF, w stolicy Podbeskidzia będziemy gościć najlepszych arbitrów na czele z Sekretarzem Komisji Sędziowskiej World Karate Federation Javierem Escalante, Przewodniczącym Europejskiej Komisji Sędziowskiej Primożem Debenakiem oraz Członkiem Komisji Sędziowskiej WKF Robertem Hamarą, który wraz z Przewodniczącym Komisji Sędziowskiej PZK Jarosławem Lewandowskim po raz kolejny będzie Sędzią Głównym tegorocznych zawodów.

Zawody odbędą się pod Patronatem Prezydenta Miasta Bielska-Białej Jacka Krywulta. Patronat Honorowy nad turniejem POLISH OPEN, objął Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka oraz Prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego Andrzej Kraśnicki. Podobnie jak rok temu, zawody będą transmitowane na żywo w Internecie.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do kibicowania w 'Hali pod Dębowcem' – WSTĘP WOLNY.

Komentarzy ( 0 )Skomentuj...