Wszystkie newsy V Piknik Rodzinny z Nadzieją
 wysłany przez: mm, zaakceptowany przez admin dn. 16.06.2016 Komentarzy: 0  
Fundacja Zapobiegania i Resocjalizacji Uzależnień 'Nadzieja' zaprasza w sobotę 25 czerwca do parku Słowackiego w Bielsku-Białej. Przygotowano liczne atrakcje – koncert Moniki Kuszyńskiej, przedstawienie teatralne dla dzieci, pokazy eksperymentów, podróż po świecie z Kolorowymi Nutkami, pokaz laserowy, fireshow Teatru Tańca Ognia, pokazy tańca, warsztaty plastyczne, cyrkowe, naukę jazdy na rolkach, ściankę wspinaczkową, pokaz tresury psów, malowanie twarzy, konkursy i wiele innych. Wstęp na piknik jest wolny.

Piknik został zorganizowany w ramach projektu 'V PIKNIK RODZINNY Z NADZIEJĄ' dofinansowanego ze środków budżetu Gminy Bielsko-Biała oraz 'Różni ale RÓWNI' dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Organizację Pikniku wspiera ponadto kilkadziesiąt firm z Bielska-Białej i okolic, które ufundowały nagrody dla uczestników konkursów i loterii fantowej. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na rozbudowę Katolickiego Ośrodka Wychowania i Terapii Młodzieży 'Nadzieja'. Każda zakupiona cegiełka bierze udział w losowaniu wielu atrakcyjnych nagród - m.in. pobyty w hotelach, wycieczka, wstępy do parków atrakcji w Beskidach i nie tylko, bilety do teatru, na tor saneczkowy, park linowy, zaproszenia na kręgle, paintball laserowy.

V Piknik Rodzinny z Nadzieją został objęty honorowym patronatem Prezydenta Bielska-Białej Jacka Krywulta.
Łącznie komentarzy ( 0 )© 2000 - 2018 INFOTECH, Designed by LABMATIC Redakcja serwisu