Wszystkie newsy Być albo nie być dla Podbeskidzia
 wysłany przez: am, zaakceptowany przez admin dn. 10.05.2016 Komentarzy: 0  
Dzisiejszym meczem z Górnikiem Łęczna, Podbeskidzie zaczyna dwa najważniejsze mecze w tym sezonie. Najważniejsze, bo decydujące o utrzymaniu się w piłkarskiej Ekstraklasie. Ekstraklasie, na którą w Bielsku-Białej czekaliśmy tak długo, i którą możemy po pięciu latach opuścić.

Ostatnie mecze 'Górali' nie należały do udanych. Do braku jakości w grze doszły jeszcze: brak ambicji i woli walki, czyli cech, które powinny być najważniejsze dla reprezentantów naszego regionu. Czy winą takiego stanu jest tradycyjny już 'brak motywacji' pokażą dwa ostatnie mecze tych rozgrywek.
Dzisiaj na wyjeździe i w sobotę u siebie (z Wisłą Kraków) nasi piłkarze muszą dać z siebie wszystko i wznieść się na wyżyny swoich piłkarskich umiejętności. Jeżeli im się to nie uda, to klub czeka nieuchronnie kolejna kadrowa rewolucja i - miejmy nadzieję - postawienie na naszą zdolną młodzież.

Przypuszczalny skład Podbeskidzia: Zubas – Veretilo, Piacek, Baranowski, Mójta – Sokołowski, Kato, Sloboda, Możdżeń, Chmiel – Szczepaniak

Górnik Łęczna – Podbeskidzie Bielsko-Biała – 10 maja, godzina 20:30 (CANAL+ Sport 2)

Aktualizacja
Zapomnieliśmy dodać, że drugi mecz jest ważny pod warunkiem wygrania pierwszego. Niestety przegrywamy z Górnikiem Łęczna 5:1 i spadamy do I ligi. Mecz z Wisłą będzie tylko pożegnaniem piłkarzy i kibiców z Ekstraklasą...
Łącznie komentarzy ( 0 )© 2000 - 2018 INFOTECH, Designed by LABMATIC Redakcja serwisu