Wszystkie newsy Święta na Starówce
 wysłany przez: mm, zaakceptowany przez admin dn. 03.12.2015 Komentarzy: 0  
'Święta na Starówce' odbędą się w Bielsku-Białej na Rynku Starego Miasta i na Placu Chrobrego w dniach 19 i 20 grudnia 2015 r. w godzinach od 12.00 do 21.00.

Podczas tegorocznych Świąt na Starówce zaplanowano m.in. bezpłatne warsztaty dla dzieci. W kawiarni Cafe Maluch dzieci będą mogły nauczyć się zdobienia ciasteczek, a w kamienicy Rynek 4 odbędą się zajęcia z wykonywania kartek oraz ozdób choinkowych. Obecny będzie również Mikołaj ze Śnieżynką, który będzie częstować słodyczami i owocami. Z kolei na dorosłych czekać będą stoiska handlowe oraz gastronomiczne, w których będzie można skosztować regionalnych potraw czy zakupić ozdoby świąteczne.

Nie zabraknie również części artystycznej. Na jednej scenie wystapią m.in.: zespoły: Kamuflaż, Włóczykije, Dzień Dobry, reprezentanci Miejskich Domów Kultury: Zespół wokalny Kontrasty i Chórek Pinokio (DK Komorowice), Zespół Kwint-Esencja (DK Kamienica), Niżej i Chór Echo (DK Włókniarzy), Trele Morele i Musicalowa scena Kubiszówki (DK im. W. Kubisz), Studia Piosenki (DK Hałcnów), którzy wykonają najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki. Specjalny koncert wykona Luterański Chór GRADUALE z Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Bielsku-Białej.

Jak informuje Urząd Miejski w Bielsku-Białej, na schodach przed dawną siedzibą Banku Śląskiego ustawiony zostanie telebim, który przekazywał będzie obraz i dźwięk ze sceny na Rynku.
Łącznie komentarzy ( 0 )© 2000 - 2018 INFOTECH, Designed by LABMATIC Redakcja serwisu