Wszystkie newsy

XIV Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn 'Beskidy 2015'
wys: mm, akcept. admin 15.10.2015 Komentarzy: 0
W najbliższy piątek w Bielsku-Białej rozpocznie się XIV Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn 'Beskidy 2015'. To cykliczna impreza poprzedzająca start naszych siatkarzy w rozgrywkach ligowych. W tym roku turniej zostanie zorganizowany w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Karbowej 26.

Pierwsze spotkanie odbędzie się w piątek o godz. 16.30. Na parkiecie zmierzą się gospodarze BBTS Bielsko-Biała z Volejbal Brno. Tego samego dnia o godz. 18.30 zaplanowano uroczyste otwarcie turnieju, a o godz. 19.00 kolejne spotkanie, w którym zagrają VK Ostrava i Spartak VKP Komarno.

W sobotę zespoły biorące udział w turnieju będą walczyły o medale. O godz. 11.00 zaplanowano mecz o III miejsce, a o godz. 13.30 mecz finałowy i tuż po nim ceremonię wręczenia nagród. Turniejowi będzie towarzyszyła wyjątkowa atrakcja dla miłośników siatkówki. W najbliższą niedzielę o godz. 11.00 odbędzie się mecz 'Olimpijskich wspomnień czar', w którym zagra Reprezentacja Polski w siatkówce na Igrzyska Olimpijskie w Atlancie oraz BBTS Bielsko-Biała. Serdecznie zapraszamy!

Komentarzy ( 0 )Skomentuj...