Wszystkie newsy VI edycja konkursu Firma Roku
 wysłany przez: mm, zaakceptowany przez admin dn. 23.07.2015 Komentarzy: 0  
Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej zaprasza wszystkich przedsiębiorców z terenu miasta Bielska-Białej oraz powiatu bielskiego do udziału w kolejnej - VI edycji konkursu o nagrodę Prezydenta Miasta Bielska-Białej, Starosty Bielskiego oraz Prezesa Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej – Firma Roku 2015.

Aby zgłosić swój udział w konkursie Firma Roku 2015 wystarczy pobrać, wypełnić i odesłać na adres jednego z Organizatorów Konkursu, formularz zgłoszeniowy. Zgłoszenia udziału w Konkursie przyjmują: Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej, ul. Wzgórze 19, 43-300 Bielsko-Biała, Urząd Miejski w Bielsku-Białej, Plac Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała oraz Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej, ul. Piastowska 43, 43-300 Bielsko-Biała.

Zgłoszenia udziału w Konkursie Firma Roku 2015 należy dostarczyć na jeden z w/w adresów, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 12 sierpnia br.

Kapituła Konkursu Firma Roku 2015 w trakcie Gali Finałowej, która odbędzie się w październiku br., w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej przyzna wyróżnienia oraz nagrody w postaci statuetki Dedala w dwóch kategoriach: Firma Roku 2015 Miasta Bielska-Białej oraz Firma Roku 2015 Ziemi Bielskiej. Dodatkowo Kapituła Konkursu przyzna nagrodę specjalną w konkursie - Złotego Dedala - osobie, firmie lub instytucji, która jej zdaniem miała największy, pozytywny wpływ na gospodarkę Subregionu lub zanotowała w tej dziedzinie największe osiągnięcia.

Więcej informacji
Łącznie komentarzy ( 0 )© 2000 - 2018 INFOTECH, Designed by LABMATIC Redakcja serwisu