Wszystkie newsy IV Piknik Rodzinny
 wysłany przez: mm, zaakceptowany przez admin dn. 26.06.2015 Komentarzy: 0  
Fundacja Zapobiegania i Resocjalizacji Uzależnień 'Nadzieja' zaprasza w sobotę 27 czerwca do Parku Słowackiego i 28 czerwca do Parku Rosta w Bielsku-Białej na IV Piknik Rodzinny z 'Nadzieją'.

Dziesiątki atrakcji – Magiczne Show Rafała Mulki (półfinalisty IV edycji programu Mam talent), przedstawienia teatralne dla dzieci, koncert zespołu Avocado (finalistów I edycji programu X Factor), Fireshow Teatru Tańca Ognia, pokazy tańca, szybowiec Sebastiana Kawy - mistrza świata w szybownictwie, warsztaty plastyczne, mega bańki mydlane, ścianka wspinaczkowa, pokazy psów, malowanie twarzy, konkursy, bogato zaopatrzony bufet i wiele innych – będą czekały na najmłodszych, ich rodziców, dziadków, ciocie, wujków. Wstęp na imprezę jest wolny.

Impreza została zorganizowana w ramach projektu 'Piknik Rodzinny z Nadzieją' dofinansowanego ze środków budżetu Gminy Bielsko-Biała oraz projektu 'Z Nadzieją w dorosłość' dofinansowanego przez Fundację Tesco Dzieciom.

Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na rozbudowę Katolickiego Ośrodka 'Nadzieja'. Każda zakupiona cegiełka bierze udział w losowaniu wielu atrakcyjnych nagród, m.in.: pobytu w hotelu, wycieczki, wstępu do parków atrakcji w Beskidach, biletów do teatru, kin, na tor saneczkowy, do parku linowego, zaproszeń na kręgle, paintball laserowy, jazdę konną oraz na kolacje i słodkie desery.
Łącznie komentarzy ( 0 )© 2000 - 2018 INFOTECH, Designed by LABMATIC Redakcja serwisu