Wszystkie newsy XXII Dni Bezpieczeństwa, Kultury Ruchu i Ratownictwa Drogowego
 wysłany przez: mm, zaakceptowany przez admin dn. 25.05.2015 Komentarzy: 0  
Fundacja na Rzecz Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego wspólnie z Urzędem Miejskim i przy współpracy Komendy Miejskiej Policji, Państwowej Straży Pożarnej, 18. Batalionu Powietrznodesantowego organizuje XXII Ogólnopolskie Dni Bezpieczeństwa, Kultury Ruchu i Ratownictwa Drogowego, które odbędą się w dniach 30 - 31 maja 2015 roku. W tym roku impreza będzie odbywała się pod hasłem 'Dni młodości w barwach lata'.

Fundacja na Rzecz Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego już od wielu lat podejmuje szereg działań i przedsięwzięć w celu poprawy stanu bezpieczeństwa na naszych drogach. Z dotychczasowych doświadczeń wynika, że jedną z najskuteczniejszych form oddziaływania na stan świadomości uczestników ruchu drogowego jest edukacja, zwłaszcza dzieci i młodzieży. Wpajanie zasad bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym i kreowanie właściwych postaw uczestników tego ruchu może mieć różne formy.

Impreza ma na celu propagowanie bezpieczeństwa w ruchu drogowym i w całości poświęcona jest tematyce podnoszenia poziomu wiedzy teoretycznej i praktycznej uczestników ruchu, a zwłaszcza dzieci i młodzieży. Cieszy się ona dużym zainteresowaniem społecznym, gdyż łączy wartości merytoryczne z dobrą zabawą i rekreacją w pięknym plenerze bielskich Błoni.

Uroczyste otwarcie XXII Ogólnopolskich Dni Bezpieczeństwa, Kultury Ruchu i Ratownictwa Drogowego przez Prezydenta Miasta oraz przez Prezes Zarządu Fundacji odbędzie się 30 maja o godz. 13.00 na placu Ratuszowym, skąd barwny korowód uczestników wyruszy ulicami miasta. O godz. 14.00 rozpocznie się blok atrakcyjnych imprez edukacyjno-sportowych na Błoniach.

Program
Łącznie komentarzy ( 0 )© 2000 - 2018 INFOTECH, Designed by LABMATIC Redakcja serwisu