Wszystkie newsy Konkurs na projekt i wykonanie muralu
 wysłany przez: mm, zaakceptowany przez admin dn. 13.05.2015 Komentarzy: 0  
Galeria Bielska BWA wspólnie z Karpacką Spółdzielnią Mieszkaniową i Fundacją Galerii Bielskiej ogłaszają konkurs na projekt i wykonanie muralu w projekcie 'oBBraz miasta 2'. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego projektu muralu, który zostanie zrealizowany przez laureata na ścianie 10-piętrowego bloku mieszkalnego przy ul. Morskie Oko 23, na osiedlu Karpackim w Bielsku-Białej.

Mural ten ma być inspirowany górami - Tatrami / Karpatami oraz Morskim Okiem. Zgłoszenia do konkursu z proponowanym projektem i wizualizacją należy nadsyłać wraz z CV i portfolio na adres: info@galeriabielska.pl do 18 maja 2015 roku. Wymagane jest wcześniejsze doświadczenie w realizacjach malarskich na tego typu ścianach oraz ważne uprawnienia do pracy na wysokościach.

Laureat konkursu na projekt i wykonanie muralu otrzyma honorarium w wysokości 13 500 zł netto. Organizator konkursu zapewnia farby na wykonanie muralu, zwyżkę, pomoc techniczną oraz nocleg.

Ogłoszenie wyników - do 22 maja 2015 r.
Termin realizacji - do 30 czerwca 2015 r.

Organizatorzy: Galeria Bielska BWA, Fundacja Galerii Bielskiej oraz Karpacka Spółdzielnia Mieszkaniowa.

Informacje związane z konkursem można uzyskać w Galerii Bielskiej BWA pod numerem telefonu: 734 169 653, mailowo: j.labadz@galeriabielska.pl lub osobiście. Osoba do kontaktu: Justyna Łabądź, koordynator projektu.
Łącznie komentarzy ( 0 )© 2000 - 2018 INFOTECH, Designed by LABMATIC Redakcja serwisu