Wszystkie newsy Święto Konstytucji 3 Maja
 wysłany przez: mm, zaakceptowany przez admin dn. 29.04.2015 Komentarzy: 0  
Jak co roku na pl. Ratuszowym o godz. 10.00 rozpoczną się uroczystości związane z obchodami Święta Konstytucji 3 Maja. W ich trakcie zaplanowano okolicznościowe wystąpienia, a także defiladę Kompanii Honorowej 18. Batalionu Powietrznodesantowego i złożenie kwiatów przy pomniku Konfederatów Barskich.

Około godz. 10.30 odbędzie się przemarsz Kompanii Honorowej Wojska Polskiego, Policji, Straży Pożarnej, przedstawicieli władz wojewódzkich i miejskich, Młodzieżowej Rady Miasta, Bielskiej Orkiestry Dętej-Formacji Wojskowej, pocztów sztandarowych organizacji kombatanckich, Harcerzy ZHP i ZHR oraz stowarzyszeń i szkół ulicami: Ks. Stojałowskiego, Wzgórze, Rynek, Cieszyńską do Katedry p.w. św. Mikołaja.

Uroczystościom towarzyszą również inne wydarzenia. Wśród nich Koncert Patriotyczny z okazji święta flagi, który odbędzie się w Bielskim Centrum Kultury.

W niedzielę 3 maja od godz. 13.00 zapraszamy na festyn rodzinny 'Bielsko-Biała, moja mała ojczyzna', który odbędzie się na bielskich Błoniach. Natomiast przy Hali Widowiskowo-Sportowej o godz. 18.00 odbędzie się Majówka z zespołem T-Love. Wstęp jest wolny.

Szczegółowy program
Łącznie komentarzy ( 0 )© 2000 - 2018 INFOTECH, Designed by LABMATIC Redakcja serwisu