Wszystkie newsy Dni Piękna w Sarnim Stoku
 wysłany przez: mm, zaakceptowany przez admin dn. 23.10.2014 Komentarzy: 0  
Porady w zakresie doboru fryzury, makijażu, bezpłatna usługa kosmetyczna, porady instruktorów fitness, fizjoterapeuty - to niektóre z atrakcji Dni Piękna, które odbędą się w Centrum Handlowym Sarni Stok w dniach od 24 do 26 października.
Przez 3 dni, w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni - 'Strefie zdrowia, mody i urody', klienci CH Sarni Stok będą mogli poszerzyć swoją wiedzę na temat zdrowego stylu życia oraz poznać receptę na piękno.

W strefie urody będzie można dowiedzieć się, jak zgodnie z jesiennymi trendami wykonać modny makijaż oraz jak dzięki odpowiednim kosmetyką i zabiegom pielęgnacyjnym poprawić sobie nastrój w szare, deszczowe dni.

Perfumeria Douglas dla swoich klientek przygotowała zniżki - 30 % (na wybrany asortyment) oraz atrakcyjną promocję - zakup za min. 20 zł = darmowy makijaż, który w Strefie Piękna wykona profesjonalna wizażystka.

Kosmetyczka Centrum Krokus wykona bezpłatny zabieg dłoni oraz udzieli porady w zakresie pielęgnacji ciała. Przy stanowisku komputerowego doboru fryzur, w programie do wizualizacji, można będzie dopasować fryzurę odpowiednią do kształtu twarzy i typu urody.

W strefie mody porad klientom będzie udzielać stylistka Eva, która podpowie, jakimi zasadami należy się kierować przy doborze garderoby, a w ramach bezpłatnej usługi udzieli porady podczas zakupów w sklepach z odzieżą CH Sarni Stok min., w sklepie Taboo, Greenpoint oraz Lavard, które w ramach promocji Dni Piękna przygotowały dla klientów Centrum atrakcyjne oferty rabatowe (nawet do - 50% na określony przez dany sklep asortyment).

W strefie zdrowia trenerzy Klubu Zdrowego Ruchu Matrix Fitness udzielą wskazówek w kwestii ćwiczeń, w ramach promocji zaproponują zniżki na karnety (przy zakupie karnetu 1 bezpłatny trening personalny gratis). Przy stanowisku klubu można będzie, również spróbować proteinowego shake’a.

Przedstawiciel Centrum Rehabilitacyjnego Krokus udzieli informacji dotyczących ćwiczeń i zabiegów rehabilitacyjnych. W ramach promocji stanowiska, fizjoterapeuta rozda ulotki, które upoważniały będą do skorzystania ze zniżkowego pakietu zabiegów (pakiet zabiegów za 4,99 zł) określonych w ofercie promocyjnej Centrum Krokus.

Partnerem akcji Dni Piękna jest nowy sklep - COTECA Wajos, oferujący szeroki wachlarz delikatesów spożywczych, m.in: oliwy, octy balsamiczne, mieszanki przypraw, alkohole, herbaty świata, kawy, makarony, dipy, musztardy. Podczas zorganizowanej przez sklep degustacji będzie okazja zakosztować wielu z oferowanych delikatesów.

Osoby, które skorzystają z porad i usług oferowanych w Strefie Piękna zostaną obdarowane zaproszeniami rabatowymi, które w ramach promocji przygotowała dla nich Restauracja Salad Fantasy (zaproszenia dostępne przy stanowisku Stylistki Evy).

Z bezpłatnych porad i usług można będzie skorzystać w CH Sarni Stok od piątku do niedzieli w godzinach od 11.00 do 18.00. Impreza odbędzie się na placu w głównym wejściu do centrum.

Terminy Dni Piękna w 2014 roku:
24 - 26 października
21 - 23 listopada
27 - 31 grudnia
Łącznie komentarzy ( 0 )© 2000 - 2018 INFOTECH, Designed by LABMATIC Redakcja serwisu