Wszystkie newsy

Amazonki zapraszają na spotkanie
wys: mm, akcept. admin 23.10.2014 Komentarzy: 0
Stowarzyszenie Kobiet po Mastektomii 'Amazonki' zaprasza na Dzień Otwarty pod hasłem 'Zadbaj o swoje zdrowie'. Spotkanie odbędzie się Domu Kultury 'Włókniarzy' 23 października br. o godz. 16.00.

W ramach IV już edycji Dnia Otwartego wygłoszone zostaną prelekcje na temat: diagnostyki w onkologii oraz profilaktyki i leczenia cukrzycy. Podobnie jak w latach ubiegłych uczestnicy będą mieli możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji lekarzy specjalistów i udziału w konkursie (z nagrodami) z zakresu wysłuchanych prelekcji.

Dzień Otwarty jest realizowany w ramach projektu dofinansowanego z budżetu Gminy Bielsko-Biała przy wsparciu merytorycznym Beskidzkiego Centrum Onkologii. W ramach tego samego projektu 1 października br. zostało zorganizowane spotkanie młodzieży szkół średnich z Bielska-Białej z dr n. med. Agnieszką Zemanek-Wojnowską na temat profilaktyki i leczenia raka szyjki macicy.

Dzień Otwarty poprzedzi wernisaż wystawy zbiorowej dorobku artystycznego członkiń Stowarzyszenia 'Amazonki', który rozpocznie się o godz. 15.00 w sali wystawowej Domu Kultury 'Włókniarzy'.

Komentarzy ( 0 )Skomentuj...